Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 molim vas da se ovo vise ne dogodi

Go down 
+2
n00by
~DemOx~
6 posters
Autor/icaPoruka
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimepon lip 29, 2009 1:28 pm

eo ovako je to pocelo promnio sam nick u kurac imao sam dobar score dosao je ovi kreten your iz jebenoga clana i banno me jos samo jedan put me bannaj isusa ti boga vidit ces neces ostat ziv**********!!!!!!!!!!!!!!!!! scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 34
Lokacija : Varazdin, Croatia

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimepon lip 29, 2009 1:33 pm

~DemOx~ je napisao/la:
eo ovako je to pocelo promnio sam nick u kurac imao sam dobar score dosao je ovi kreten your iz jebenoga clana i banno me jos samo jedan put me bannaj isusa ti boga vidit ces neces ostat ziv**********!!!!!!!!!!!!!!!!! scratch scratch scratch

oces ti kick iz clana?!

Takav rijecnik, psovanje i bezobrazluk necu tolerirati, jasno?!

SUSPENZIJA NA 7 DANA!
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimepon lip 29, 2009 2:34 pm

n000by jesi ti dobarrrr.... pa lik ga je bano i on zato kriv 0_=
No No No No No No No No No No No
[Vrh] Go down
youra

youra


Broj postova : 5
Join date : 29.06.2009

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 4:43 am

kao 1. ja nisam znao da je on iz našeg clana, a kao drugo koristio je aim
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 11:11 am

ja se nezelim mjesat u svadju mozda je dmox pogrijesio ali nije imamo aim
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 1:07 pm

ma kickaj me brige me sta me ima bannat kad nezna mene ni nikiga nikad hack u zibvotu nisam imao ono aj baren nije vise od 7 dana Xd Razz rabbit
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 1:09 pm

n00by je napisao/la:
~DemOx~ je napisao/la:
eo ovako je to pocelo promnio sam nick u kurac imao sam dobar score dosao je ovi kreten your iz jebenoga clana i banno me jos samo jedan put me bannaj isusa ti boga vidit ces neces ostat ziv**********!!!!!!!!!!!!!!!!! scratch scratch scratch

oces ti kick iz clana?!

Takav rijecnik, psovanje i bezobrazluk necu tolerirati, jasno?!

SUSPENZIJA NA 7 DANA!
takav rijecnik pa sta me ima kickat isuse zasto me kickao jer je imao score 0-16'??=? mozda zato al ono nema veze samo sam rekao da se ne dogodi vise
[Vrh] Go down
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 34
Lokacija : Varazdin, Croatia

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 3:10 pm

vjerujem da te kickao iz pravog razloga..al svejedno takav rijecnik mi nemozes koristiti...
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
youra

youra


Broj postova : 5
Join date : 29.06.2009

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesri srp 01, 2009 6:35 am

~DemOx~ je napisao/la:
n00by je napisao/la:
~DemOx~ je napisao/la:
eo ovako je to pocelo promnio sam nick u kurac imao sam dobar score dosao je ovi kreten your iz jebenoga clana i banno me jos samo jedan put me bannaj isusa ti boga vidit ces neces ostat ziv**********!!!!!!!!!!!!!!!!! scratch scratch scratch

oces ti kick iz clana?!

Takav rijecnik, psovanje i bezobrazluk necu tolerirati, jasno?!

SUSPENZIJA NA 7 DANA!
takav rijecnik pa sta me ima kickat isuse zasto me kickao jer je imao score 0-16'??=? mozda zato al ono nema veze samo sam rekao da se ne dogodi vise

haha ja imo score 0-16...hahahaha...pratio sam te i vidio da pratis igrace preko zida sa nišanom...a to je dovoljan razlog za kick i ban
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesri srp 01, 2009 9:14 am

prvo ti uopce nisi spectao drugo ne lazi samo zato da me kicka iz clana trece niko je svjedok cetvrto nemam hack!¨!!!!1!!!1
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesri srp 01, 2009 11:23 am

tako je ja sam svjedok
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesri srp 01, 2009 11:42 pm

e nooby kako bi ti bilo da ja tebe bannan stabi rekao jos ono u clanu i sad dodem meni your nesto prica ono i ja bi ga odma poslusa nisam ja ti kao ono on ti friend iz proslog clana pa sad moras nejga slusat ma daj ono....i pitaj se zasto ste kickali silenoza zbog koga??? ajde pitaj se Twisted Evil Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 34
Lokacija : Varazdin, Croatia

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimečet srp 02, 2009 12:38 am

~DemOx~ je napisao/la:
e nooby kako bi ti bilo da ja tebe bannan stabi rekao jos ono u clanu i sad dodem meni your nesto prica ono i ja bi ga odma poslusa nisam ja ti kao ono on ti friend iz proslog clana pa sad moras nejga slusat ma daj ono....i pitaj se zasto ste kickali silenoza zbog koga??? ajde pitaj se Twisted Evil Evil or Very Mad

sileNoza poznajem uzivo i znam kakav je...tako da mi njega ne spominj tu...
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimečet srp 02, 2009 2:03 am

ok ali neko mi je reka da je silenoz kickan zbog youra
[Vrh] Go down
youra

youra


Broj postova : 5
Join date : 29.06.2009

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimečet srp 02, 2009 3:42 am

~DemOx~ je napisao/la:
prvo ti uopce nisi spectao drugo ne lazi samo zato da me kicka iz clana trece niko je svjedok cetvrto nemam hack!¨!!!!1!!!1

ja do sad nisam nikog bano bzv a drugu igraci su mi govorili da te provjerim i meni je bilo dosta 2 runde kad si ti s nišanom pratio igrace preko zida...tak da...to je dovoljan razlog
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimečet srp 02, 2009 7:21 am

youra je napisao/la:
~DemOx~ je napisao/la:
prvo ti uopce nisi spectao drugo ne lazi samo zato da me kicka iz clana trece niko je svjedok cetvrto nemam hack!¨!!!!1!!!1

ja do sad nisam nikog bano bzv a drugu igraci su mi govorili da te provjerim i meni je bilo dosta 2 runde kad si ti s nišanom pratio igrace preko zida...tak da...to je dovoljan razlog
juce si doso u clan i pametujes lud se pravis lik nema nista a neki su mi iz clana potvrdili da pojma nemas...necu se svadjat al je cinjenica!!!!!! Very Happy ti si novi kako te nije stid juce si doso u clan i banas nas sto smo tu 3 tjedna jeli?? Razz Evil or Very Mad Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





molim vas da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: molim vas da se ovo vise ne dogodi   molim vas da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
molim vas da se ovo vise ne dogodi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MOLIM DA SE OVO VISE NE DOGODI!!!!
» Molio bi da se ovo vise ne dogodi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: