Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Molio bi da se ovo vise ne dogodi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Destination !

Destination !


Broj postova : 9
Join date : 25.06.2009

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesub lip 27, 2009 8:53 am

vako igraju danas neki kao niko st masacred nisam ja na serveru ovom vasem i moram rec dobro igraju ali ja sam u 15 min napravio score do kraja mape 27 7 i posle su prozivke citer vaki naki u buduce me slikajte opa izbacite iz clana pa radite sta god ocete ako nadjete cit eto


i da se pohvalim da sam zaklo niko st i nisam ja svaka vam cast vi ste iz mostara ali bunjani igraju bolje hahaah
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesub lip 27, 2009 9:10 am

Destination ! je napisao/la:
vako igraju danas neki kao niko st masacred nisam ja na serveru ovom vasem i moram rec dobro igraju ali ja sam u 15 min napravio score do kraja mape 27 7 i posle su prozivke citer vaki naki u buduce me slikajte opa izbacite iz clana pa radite sta god ocete ako nadjete cit eto


i da se pohvalim da sam zaklo niko st i nisam ja svaka vam cast vi ste iz mostara ali bunjani igraju bolje hahaah
ko ti je reko da si citer ja nisam bio noob vec se gloopiro i igro mi frend mali cheers
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesub lip 27, 2009 9:41 am

ja sam ti govorio u sali ali mi je glupo ako see hvalis cijelo vrijeme mene zivcira kadje neko umisljen i ja niam iz mostara nego iz splita
[Vrh] Go down
gH|>nIsaM<>jaA




Broj postova : 4
Join date : 25.06.2009

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesub lip 27, 2009 1:47 pm

alo distribution ja ti nisam govorio da si citer . ja sam govorio onom srbia army .ja nekad nemogu igrat normalno jer sam preso promet, ping mi je po 400-500 i nemogu normalno igrat . Ja nekazem da ti lose igars igras bolje od mene i mnogih ali ja cu u 7 mj moc normalno igrat jer mi nece stopat i nece mi bit ping 500.. i to je to cheers Very Happy pozz
[Vrh] Go down
Destination !

Destination !


Broj postova : 9
Join date : 25.06.2009

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: niko   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimesub lip 27, 2009 2:07 pm

niko st mi jwe samo govorio da sam citer
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimened lip 28, 2009 2:37 am

u sali jer si dobro igro
[Vrh] Go down
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 34
Lokacija : Varazdin, Croatia

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimened lip 28, 2009 2:41 am

prepirke izmedju ČLANOVA CLANA neču tolerirat, u našem clanu svi smo jednaki chitera nema, ispričajte se jedni drugima jer stvarno, ali stvarno neželim vas suspenzirati, ili izbaciti iz clana...
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitimened lip 28, 2009 3:36 am

ja sam to govorio u sali jer si dobro igro ali ako te to uvrideilo oprosti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molio bi da se ovo vise ne dogodi Empty
PostajNaslov: Re: Molio bi da se ovo vise ne dogodi   Molio bi da se ovo vise ne dogodi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molio bi da se ovo vise ne dogodi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molim vas da se ovo vise ne dogodi
» MOLIM DA SE OVO VISE NE DOGODI!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: