Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 gH vs [cFc].

Go down 
+3
MeaxMe !!
solid^sNake
*PowerCoLoR*
7 posters
Autor/icaPoruka
*PowerCoLoR*

*PowerCoLoR*


Broj postova : 46
Join date : 05.07.2009

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimeuto srp 28, 2009 8:04 am

Evo cArn mi je dao da izazovem jos jedan klan..to je clan cFc...Igrat ce se u 13 h..Valjda ce se svi probudit do 13 h osim onih pravih spavalica.Sada je sve na cArnu i n00byju da naprave postavu..
Molim sve clanove klana da budu u 12:30 na msn da poslozimo taktiku...
Hvala na razumijevanju......

gH clan on PoWeR!!!


Zadnja promjena: *PowerCoLoR*; uto srp 28, 2009 12:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
solid^sNake

solid^sNake


Broj postova : 34
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Iza ledja sa nozem :)

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimeuto srp 28, 2009 8:07 am

A na kom se serveru igra?
[Vrh] Go down
MeaxMe !!

MeaxMe !!


Broj postova : 2
Join date : 28.07.2009

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimeuto srp 28, 2009 8:11 am

solid^sNake je napisao/la:
A na kom se serveru igra?
nice reko mi je carn da cu mozda cu igrat da me isproba kako igram warowe cheers
[Vrh] Go down
^-_-^DaChA*

^-_-^DaChA*


Broj postova : 6
Join date : 21.07.2009
Age : 31
Lokacija : Novi Sad

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:11 am

reci mi samo ko ce igrat za nas Exclamation Question
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:46 pm

^-_-^DaChA* je napisao/la:
reci mi samo ko ce igrat za nas Exclamation Question
sokooma me obavjestio da mi cjeli clan prica iza ledja sto dovodim igrace u clan onda nek izadju ovi sto sam ih doveo to je meax me i hitnab lol ..a fala solidu i svim ostalim sto sam ja primio u clan sto o meni pricaju a nooby nek mi rekne u lice svwe sto misli da mu pojasnim nije ga bilo 2 - 3mjeseca Sad
[Vrh] Go down
solid^sNake

solid^sNake


Broj postova : 34
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Iza ledja sa nozem :)

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimesri srp 29, 2009 12:54 am

cArn. je napisao/la:
^-_-^DaChA* je napisao/la:
reci mi samo ko ce igrat za nas Exclamation Question
sokooma me obavjestio da mi cjeli clan prica iza ledja sto dovodim igrace u clan onda nek izadju ovi sto sam ih doveo to je meax me i hitnab lol ..a fala solidu i svim ostalim sto sam ja primio u clan sto o meni pricaju a nooby nek mi rekne u lice svwe sto misli da mu pojasnim nije ga bilo 2 - 3mjeseca Sad

Mene na 1 ser svi pitaju za klan. Znaci bar 5 su pitala.... Ja neznam sta cu. Znam da nas ima puno i nemogu da ih primin,ali su mi igraci dobri pa uzemem msn i to je to...
Ja bi ih rado primio,ali sta cu nisam lider xD To je problem u klanu... Neznas dal da primis odma nekog solidnog igraca,jer na primer primis jedno 5 solidna igraca i onda vidis 3-4 jos bolja i onda moras da razmislis... Da izbacis "frendove" koje si vec primio i ubacis bolje ili da im ne slomis srce i igras sa "slabijim" igracima.

Darko Smile
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimesri srp 29, 2009 3:15 am

carn sve ih poceraj iz klana
[Vrh] Go down
*PowerCoLoR*

*PowerCoLoR*


Broj postova : 46
Join date : 05.07.2009

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimesri srp 29, 2009 3:29 am

Ajd slozite postavu za cw.
[Vrh] Go down
solid^sNake

solid^sNake


Broj postova : 34
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Iza ledja sa nozem :)

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimesri srp 29, 2009 3:33 am

Ja cu biti tu
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitimesri srp 29, 2009 3:43 am

this is spartaaa!
[Vrh] Go down
Sponsored content





gH vs [cFc]. Empty
PostajNaslov: Re: gH vs [cFc].   gH vs [cFc]. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gH vs [cFc].
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: