Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 nisam jaa. (virtual noob)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 4:07 am



Zadnja promjena: sok00ma; ned lip 28, 2009 5:42 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 5:30 am

sok00ma je napisao/la:
Ovako...Nooby nisam ja se previse uzivio i misli da je pr0.Nažalost to si ga ti naložio.Lik se založio i hoće da igra sve cw-ove.A ti nas jos pola nisi vidio kako igramo.Liku je krivo i oce da igra svaki cw.nooby malo ga vaspitaj Razz Razz Razz Razz
da to i ja govorim nooby je pruzio ipak priliko i jos je on glavni a ne masakcer ma necu nista govorit nek nooby razmisli













by:mc'sokooma
[Vrh] Go down
gH|>nIsaM<>jaA




Broj postova : 4
Join date : 25.06.2009

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 5:50 am

slusaj mc tebi je krivo sto ja igram a sto ti neigras ja se nisam uzvio ja igram kako sam uvjek igro sto se mene tice nek me nooby izbaci iz klana ako hoce ja nisam nista lose napravio Crying or Very sad
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 5:56 am

gH|>nIsaM<>jaA je napisao/la:
slusaj mc tebi je krivo sto ja igram a sto ti neigras ja se nisam uzvio ja igram kako sam uvjek igro sto se mene tice nek me nooby izbaci iz klana ako hoce ja nisam nista lose napravio Crying or Very sad
ali slusaj sad ovo nisam ja reko da ti vise neigras ni nista nego oces da igras sve cw-ove a vamo pola raje ima sto ih nooby nije ni vidio kako igraju.A ti oces da igras sve meceve a vamo ima ljudi iz klana koje nooby nije vidio kako igraju ...ja nisam nista reko da mi je krivo nebi ti podlogu donosio ali pusti prvo da se izredamo da vidi covjek ko je za klana ko ne pa onda igraj sve meceve boli me kurac ...
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 7:13 am

nemojte se svadat jocolor svi ce igrat ako je n00by postavia masakra da bude 2 lider onda nema ljutnje igrat ce svi i svi ce dobit vise prilika da se dokazu ! afro
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:41 am

sok00ma je napisao/la:
gH|>nIsaM<>jaA je napisao/la:
slusaj mc tebi je krivo sto ja igram a sto ti neigras ja se nisam uzvio ja igram kako sam uvjek igro sto se mene tice nek me nooby izbaci iz klana ako hoce ja nisam nista lose napravio Crying or Very sad
ali slusaj sad ovo nisam ja reko da ti vise neigras ni nista nego oces da igras sve cw-ove a vamo pola raje ima sto ih nooby nije ni vidio kako igraju.A ti oces da igras sve meceve a vamo ima ljudi iz klana koje nooby nije vidio kako igraju ...ja nisam nista reko da mi je krivo nebi ti podlogu donosio ali pusti prvo da se izredamo da vidi covjek ko je za klana ko ne pa onda igraj sve meceve boli me kurac ...
nema svadje suspendirat cu vas mada je istina sto je reko sokooma al poslje me ipak nisam ja shvatio i nemojte da se ponowi i da neko mene i noobya moli da bi igro cw nema tog .. cheers
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitimened lip 28, 2009 2:02 pm

MasackeR. je napisao/la:
sok00ma je napisao/la:
gH|>nIsaM<>jaA je napisao/la:
slusaj mc tebi je krivo sto ja igram a sto ti neigras ja se nisam uzvio ja igram kako sam uvjek igro sto se mene tice nek me nooby izbaci iz klana ako hoce ja nisam nista lose napravio Crying or Very sad
ali slusaj sad ovo nisam ja reko da ti vise neigras ni nista nego oces da igras sve cw-ove a vamo pola raje ima sto ih nooby nije ni vidio kako igraju.A ti oces da igras sve meceve a vamo ima ljudi iz klana koje nooby nije vidio kako igraju ...ja nisam nista reko da mi je krivo nebi ti podlogu donosio ali pusti prvo da se izredamo da vidi covjek ko je za klana ko ne pa onda igraj sve meceve boli me kurac ...
nema svadje suspendirat cu vas mada je istina sto je reko sokooma al poslje me ipak nisam ja shvatio i nemojte da se ponowi i da neko mene i noobya moli da bi igro cw nema tog .. cheers
suspendiraj na citavu sezonu igranja cs-a boli me KURAC !
[Vrh] Go down
Sponsored content





nisam jaa. (virtual noob) Empty
PostajNaslov: Re: nisam jaa. (virtual noob)   nisam jaa. (virtual noob) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nisam jaa. (virtual noob)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jesam ili nisam u klanu ???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: