Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 neodgovornost

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

neodgovornost Empty
PostajNaslov: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimesub lip 27, 2009 12:32 pm

ovim putem se izvinjavam sto je mech nije organiziran dobro krivica pripada meni i niki i ja bi molio klan durex da sutra odigramo mech s noobyem a nooby ti nas mozes suspendirat i mene i niku sori zbog ovoga a i admin black wolf nije htjeo unjeti lock da zakljuca server a ja sam mu reko kako se to radi Sad
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimesub lip 27, 2009 12:32 pm

sok00ma je napisao/la:
ovim putem se izvinjavam sto je mech nije organiziran dobro krivica pripada meni i niki i ja bi molio klan durex da sutra odigramo mech s noobyem a nooby ti nas mozes suspendirat i mene i niku sori zbog ovoga a i admin black wolf nije htjeo unjeti lock da zakljuca server a ja sam mu reko kako se to radi Sad
ovo je masacker napiso
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimesub lip 27, 2009 12:52 pm

ja i masacker smo dogovrili mec igraci su dosli a onda nam je black wolf reka da ce zakljucat server i stavit mapu i onda je on otisa sad ja neznam kako n00by odredi ak me zei zbaict iz klana nek me izbaci ali ja mislim da ja i masaker nije nista krivo napravia pa njega nemora kaznit Shocked
[Vrh] Go down
gH|>nIsaM<>jaA




Broj postova : 4
Join date : 25.06.2009

neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimesub lip 27, 2009 1:56 pm

E ovako ja mislim da niko od nas nije kriv zato sto smo na kraju mogli igrat bilo je 5 vs 5 a oni nisu htjeli zato sto nije lockano, zato sto im mapa nije godila i zato sto nije bilo admina ja mislim da su oni krivi.

Ovo je samo moje misljenje Very Happy lol! cheers
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimesub lip 27, 2009 1:57 pm

gH|>nIsaM<>jaA je napisao/la:
E ovako ja mislim da niko od nas nije kriv zato sto smo na kraju mogli igrat bilo je 5 vs 5 a oni nisu htjeli zato sto nije lockano, zato sto im mapa nije godila i zato sto nije bilo admina ja mislim da su oni krivi.

Ovo je samo moje misljenje Very Happy lol! cheers
slazem se Very Happy:D
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitimened lip 28, 2009 2:38 am

cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





neodgovornost Empty
PostajNaslov: Re: neodgovornost   neodgovornost I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
neodgovornost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: