Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 POGLEDAJTE!!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
xEON. ^ HeadacheR




Broj postova : 5
Join date : 26.06.2009
Age : 28
Lokacija : Mostar , BiH

POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: POGLEDAJTE!!!   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitimesub lip 27, 2009 4:50 am

n00by imam par stvari reći da bi bili bolji klan.
1. Dajte meni administratora na forumu (www.tuborg-green-cs.darkbb.com [To sam ja napravio za svoj prošli klan)
2. Svaki meč ćete uslikati screenshot (f5) i poslati ga meni a ja ću to staviti na forum da nebi bilo prozivanja za cheat
3. Morate kupiti cw server (www.kgb-hosting.com)
4. Ventrilo ili TeamSpeak instalirat (ali to nije nešto prinudno jer je klan nedavno osnovan)
5. Moramo napraviti 3 ili 4 dana tjedno treninge klana (ja znam mnogo taktika i fora sa steama od pro klanova i reprezentacija)

Zahvaljujem se !!!
[Vrh] Go down
http://www.esl.eu
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: Re: POGLEDAJTE!!!   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitimesub lip 27, 2009 5:13 am

xEON. ^ HeadacheR je napisao/la:
n00by imam par stvari reći da bi bili bolji klan.
1. Dajte meni administratora na forumu (www.tuborg-green-cs.darkbb.com [To sam ja napravio za svoj prošli klan)
2. Svaki meč ćete uslikati screenshot (f5) i poslati ga meni a ja ću to staviti na forum da nebi bilo prozivanja za cheat
3. Morate kupiti cw server (www.kgb-hosting.com)
4. Ventrilo ili TeamSpeak instalirat (ali to nije nešto prinudno jer je klan nedavno osnovan)
5. Moramo napraviti 3 ili 4 dana tjedno treninge klana (ja znam mnogo taktika i fora sa steama od pro klanova i reprezentacija)

Zahvaljujem se !!!
u 8 mech je na eolithicu nemoj da nedodjes Very Happy protiv durex finala dolazin u 25 do 8 na eolithic
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: Re: POGLEDAJTE!!!   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitimesub lip 27, 2009 7:54 am

niko_st: WEZANO ZA BROJ 4. JA SAM INSTALIRAO TEAM SPEAK2 ALI NEZNAM KAKO GA KORISTITI affraid
[Vrh] Go down
Destination !

Destination !


Broj postova : 9
Join date : 25.06.2009

POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: sry   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitimesub lip 27, 2009 8:23 am

moze sve samo ja imam vent ali ga nez koristit pa ako mi moze ko pomoc a pod 2 neam mikrofon ali mogu vas slusat
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: Re: POGLEDAJTE!!!   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitimesub lip 27, 2009 1:56 pm

pitajte mene za ventrilo i teamspeak tamo sam stavia da downloadate afro
[Vrh] Go down
Sponsored content





POGLEDAJTE!!! Empty
PostajNaslov: Re: POGLEDAJTE!!!   POGLEDAJTE!!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
POGLEDAJTE!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: