Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 igraci koji sutra igraju protiw durex final clana

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimepet lip 26, 2009 1:58 pm

ovako sutra ce igrati ovi igraci protiw durexa u 20:00 na eoloithic serveru a to su:
1.Xeon
2.MasackeR.
3.Destination!
4.Demox
5.Niko_sT ako netko oce detaljnije informacije nek medoda ak mi nema msn na nidzo_Cim@hotmail.com


Zadnja promjena: MasackeR.; sub lip 27, 2009 2:50 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimepet lip 26, 2009 2:01 pm

Sutra cu dokazat moj pravi skill.Igrao sam u rodice kao sto nadam se vec znate sutra cu ih rulat s razer podlogom zz (i da napomenem bio mi je velik ping u rodice)
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimepet lip 26, 2009 2:03 pm

masacker hvala vidi se da me razumijes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
hajte bujrum
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimepet lip 26, 2009 2:07 pm

sok00ma je napisao/la:
masacker hvala vidi se da me razumijes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
hajte bujrum
ma znam mc sutra nemoj da zajebes reko sam nooby da ti pruzim jos jednu sansu nemoj je prokockat Cool
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimesub lip 27, 2009 3:07 am

MasackeR. je napisao/la:
ovako sutra ce igrati ovi igraci protiw durexa u 20:00 na eoloithic serveru a to su:
1.Xeon
2.MasackeR.
3.Destination!
4.Demox
5.Niko_sT ako netko oce detaljnije informacije nek medoda ak mi nema msn na nidzo_Cim@hotmail.com

niko_St:masaker hvala sto si mi pruzio priliku da igram
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimesub lip 27, 2009 3:09 am

niko_st je napisao/la:
MasackeR. je napisao/la:
ovako sutra ce igrati ovi igraci protiw durexa u 20:00 na eoloithic serveru a to su:
1.Xeon
2.MasackeR.
3.Destination!
4.Demox
5.Niko_sT ako netko oce detaljnije informacije nek medoda ak mi nema msn na nidzo_Cim@hotmail.com

niko_St:masaker hvala sto si mi pruzio priliku da igram
naci danas u 8 na eolithicu ..valjda ce nam black wolf zakljucat server nemoj da neko nedodje Very Happy idemo po 3. pobjedu brateee!!!
[Vrh] Go down
~DemOx~

~DemOx~


Broj postova : 30
Join date : 25.06.2009
Age : 27

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimesub lip 27, 2009 3:11 am

masacker moramo svi imat ventrilo danas pls skinite ga
[Vrh] Go down
Destination !

Destination !


Broj postova : 9
Join date : 25.06.2009

igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: jeaa   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitimesub lip 27, 2009 4:15 am

jeaa igram meccc toooo cheers cheers cheers cheers cheers Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





igraci koji sutra igraju protiw durex final clana Empty
PostajNaslov: Re: igraci koji sutra igraju protiw durex final clana   igraci koji sutra igraju protiw durex final clana I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
igraci koji sutra igraju protiw durex final clana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» g.H vs durex final
» durex final vs gH|
» CW gH vs DUREX FINAL
» gH| V.S Durex^^Final
» STATISTIKA gH| clana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: