Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BOTOVI! (ozbiljno misljenje)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitimečet srp 23, 2009 1:50 pm

Ovako vise neide! Ja mislim da u klanu ima previse neznalica i botova ali ima i dosta dobrih igraca.Po mojem misljenju trebalo bi izbaciti neke igrace.Mozemo to napraviti tako da testiramo sve igarce i da isprobamo njhove znanje.Trebamo suziti broj igraca i napraviti postavu sa dvije ili tri zamjene i to je to.Glupo je kad imamo puno botova koji neznaju igrat pa bi oni htjeli igrati cw pa mi popusimo! Ako se admini slazu neka sto prije to ucine!
[Vrh] Go down
*PowerCoLoR*

*PowerCoLoR*


Broj postova : 46
Join date : 05.07.2009

BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: Re: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitimečet srp 23, 2009 2:00 pm

Neka lider klana to napise tko ce letit iz klana...
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: Re: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitimečet srp 23, 2009 2:29 pm

sto se toga tice ja sam propo nisam igrac kao prije prije velike pauze nemam znanja kao prije... i sto se toga tice komp mi je u kurcu pale
ja sam public igrac i sto se tice igranja meca bio san prvi stogan...
vidit cu sta cu moc ali malo cu moc to se zna trebam dosta treninga stoga cu se
bacit na vjezbanje u zadnje vrijeme...
ali nisam ni sad za bacit kad se ustelim i kad se zaigram stoga samo mi je komp bana a i tu cu rijesit zz gl hf
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: Re: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitimepet srp 24, 2009 2:22 am

sokoma dobar si ti ti ces proc testiranje znam ja kako ti igras ali moramo svi trenirat ako se slazete mozemo par dana u tjednu treniratt na frag arnei atmo je dacha admin
[Vrh] Go down
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: Re: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitimepet srp 24, 2009 6:50 am

niko_st je napisao/la:
sokoma dobar si ti ti ces proc testiranje znam ja kako ti igras ali moramo svi trenirat ako se slazete mozemo par dana u tjednu treniratt na frag arnei atmo je dacha admin
kralju nista je ovo kako sam ja prije igro evo pomalo se vracam i tako : D
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOTOVI! (ozbiljno misljenje) Empty
PostajNaslov: Re: BOTOVI! (ozbiljno misljenje)   BOTOVI! (ozbiljno misljenje) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOTOVI! (ozbiljno misljenje)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: