Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 n00by - smanjena aktivnost

Go down 
+3
*PowerCoLoR*
niko_st
n00by
7 posters
Autor/icaPoruka
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 33
Lokacija : Varazdin, Croatia

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimened srp 05, 2009 1:11 pm

Dakle ovako, sljedeca 3 tjedna, biti cu dosta slabije aktivan, necu biti tolko na msnu, jer sam na praksi ujutro od 6 pa sve do popodne oko 5, u ta 3 tjedna, mozda odigram CW samo onaj koji je vikendom ali sumnjam, sva pitanja postavljajte masackeru i ostaloj ludoj PRO kompaniji, masackEr, ti imas sad jos vece ovlasti, primas u clan, bez moje potvrde, te dajes suspenzije, ali neka sve to bude u granicama normale, ne da se vratim i onda da vidim da si mi sve van pobacao xD

Inače, tu vas pozdravlja moja cura (moj privatni sexač xPP) šalje vam svima puse (nemojte vračati ubijem vas xD), i nista uzivajte mi cheers cheers
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimepon srp 06, 2009 3:52 am

pozdravi curu rabbit
[Vrh] Go down
*PowerCoLoR*

*PowerCoLoR*


Broj postova : 46
Join date : 05.07.2009

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimepon srp 06, 2009 4:41 am

Pozdravi curu.... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimeuto srp 07, 2009 2:27 pm

n00by je napisao/la:
Dakle ovako, sljedeca 3 tjedna, biti cu dosta slabije aktivan, necu biti tolko na msnu, jer sam na praksi ujutro od 6 pa sve do popodne oko 5, u ta 3 tjedna, mozda odigram CW samo onaj koji je vikendom ali sumnjam, sva pitanja postavljajte masackeru i ostaloj ludoj PRO kompaniji, masackEr, ti imas sad jos vece ovlasti, primas u clan, bez moje potvrde, te dajes suspenzije, ali neka sve to bude u granicama normale, ne da se vratim i onda da vidim da si mi sve van pobacao xD

Inače, tu vas pozdravlja moja cura (moj privatni sexač xPP) šalje vam svima puse (nemojte vračati ubijem vas xD), i nista uzivajte mi cheers cheers
OK HAHA Very Happy
[Vrh] Go down
n00by
Admin
n00by


Broj postova : 55
Join date : 22.06.2009
Age : 33
Lokacija : Varazdin, Croatia

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimepet srp 24, 2009 8:29 am

Vratio sam se, cArn, ljepo mi sastavi u notepadu, do sutra 25.7, sve izvjestaje iz clana, dolazak/izlazak igrača, svi odigrani CW dueli, svi lige di smo prijavljeni, sve rasprave svađe u clanu itd.

Navedi i članove clana koje si izbavio da razlogom zasto su izbačeni!
[Vrh] Go down
https://global-hell.forumcroatian.com
sok00ma

sok00ma


Broj postova : 41
Join date : 26.06.2009

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimepet srp 24, 2009 9:04 am

CARN (MASACKER) Ti to neCE MOC Stavit jer ode namore doc ce tek u ponedjeljak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimepet srp 24, 2009 9:49 am

nobby mogu ja pomoc ikako u nekim sam odlukama sudjelovao necu ti svemoc reci ali nesto mogu What a Face
[Vrh] Go down
^-_-^DaChA*

^-_-^DaChA*


Broj postova : 6
Join date : 21.07.2009
Age : 31
Lokacija : Novi Sad

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimesub srp 25, 2009 3:51 pm

judi moj samo da vas obavestim da su mi iskljucili admina na CW1 zato sto je na fragsareni public banovan solid snake zbog gluposti i ja sam se prepiro i ja dobio ban sad i uspeo sam da nagovorim da admin mistical isljucen iz admin ekipe i i skljucen je ja sam ubrzo dobio admina i vratio se na nago
sad imam samo admina na public a neam vise na fragsareni cw1
zao mi je moramo nac neki drugi server :S pozdrav ljudi do daljnjeg Smile
uivacemo na nekom drugom serveru ....Smile







gH l ^-_-^DaChA*
[Vrh] Go down
solid^sNake

solid^sNake


Broj postova : 34
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Iza ledja sa nozem :)

n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitimened srp 26, 2009 1:33 am

Bar mistical nema sad admina,ali sad me sreda bana. Moram igrati sa 2 nickovima. Znas sta dacha. Ja udjem sa nekim nickom i ja igram malo. Onda cu reci pa ja sam solidan igrac. E kad t okazem znaces da sam to ja. Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





n00by - smanjena aktivnost Empty
PostajNaslov: Re: n00by - smanjena aktivnost   n00by - smanjena aktivnost I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
n00by - smanjena aktivnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» n00by - say hi to all
» n00by & sncL config.cfg

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: