Global Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Global Hell

SLužbeni forum CLANA Global Hell
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 CW gH vs DUREX FINAL

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimepet srp 03, 2009 3:08 pm

OVAKO KLAN DUREX ZELI CW JA SAM REKAO NJHOVOM ADMINU DA DODE U 5 SATI NA MSN PA CMEO SE JA I ON DOGOVRIT NEZELIM DA MI SE DOGODI POGRESKA KAO I PROSLI PUT PA DA DOBIJEM SUSPENZIJU PA SADA PITAM ADMINA JELI MOZMEO IGRAT CW I NA KOJEM SERVERU I U KOJE VRIJEME ADMINE NAPISI NA FORUM ODGOVR DA MOGU JAVIT NJHOVOM ADMINU farao
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 3:17 am

niko_st je napisao/la:
OVAKO KLAN DUREX ZELI CW JA SAM REKAO NJHOVOM ADMINU DA DODE U 5 SATI NA MSN PA CMEO SE JA I ON DOGOVRIT NEZELIM DA MI SE DOGODI POGRESKA KAO I PROSLI PUT PA DA DOBIJEM SUSPENZIJU PA SADA PITAM ADMINA JELI MOZMEO IGRAT CW I NA KOJEM SERVERU I U KOJE VRIJEME ADMINE NAPISI NA FORUM ODGOVR DA MOGU JAVIT NJHOVOM ADMINU farao
ja bi da se igra u 21 al nema ko zakljucat iam postavu i sve lako je za to al nema dode na msn da zakljuca eolithic Sad cyclops
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 3:45 am

MasackeR. je napisao/la:
niko_st je napisao/la:
OVAKO KLAN DUREX ZELI CW JA SAM REKAO NJHOVOM ADMINU DA DODE U 5 SATI NA MSN PA CMEO SE JA I ON DOGOVRIT NEZELIM DA MI SE DOGODI POGRESKA KAO I PROSLI PUT PA DA DOBIJEM SUSPENZIJU PA SADA PITAM ADMINA JELI MOZMEO IGRAT CW I NA KOJEM SERVERU I U KOJE VRIJEME ADMINE NAPISI NA FORUM ODGOVR DA MOGU JAVIT NJHOVOM ADMINU farao
ja bi da se igra u 21 al nema ko zakljucat iam postavu i sve lako je za to al nema dode na msn da zakljuca eolithic Sad cyclops
postava je sljedeca
1.Xeon
2.MasackeR.
3.Nooby
4.Niko_sT
5.Vlade
u slucaju da neko nedodje igrace mc sokooma
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 4:45 am

cw se igra na njhovom serveru ip:217.118.24.60:27029
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 4:47 am

zaboravio sam reci cw se igra u 8 sati
[Vrh] Go down
k0Ne. ^

k0Ne. ^


Broj postova : 107
Join date : 22.06.2009
Age : 26
Lokacija : mostar

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 5:00 am

niko_st je napisao/la:
zaboravio sam reci cw se igra u 8 sati
koji je pass? Very Happy
[Vrh] Go down
niko_st

niko_st


Broj postova : 84
Join date : 25.06.2009
Age : 27
Lokacija : split

CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitimesub srp 04, 2009 5:56 am

nece bit zakljucano dok svi neudju pa tek kad svi budemo onda ce zakljucat i rec nam pass
lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





CW  gH vs DUREX FINAL Empty
PostajNaslov: Re: CW gH vs DUREX FINAL   CW  gH vs DUREX FINAL I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CW gH vs DUREX FINAL
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» g.H vs durex final
» durex final vs gH|
» gH| V.S Durex^^Final
» igraci koji sutra igraju protiw durex final clana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Global Hell :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: